Slike iz vanjskog uzgoja (SA KOMENTARIMA)

Pošto vidim da nema teme za vanjski uzgoj, pa da počnemo:

Male rastu ko velike
Fibror79

6 Likes

Dobro to kod tebe ide @ZEN-CBD-farm , za iduću sezonu ostaješ na istom broju biljaka, ili misliš smanjiti a povećati rupe starijim biljkama pa njima onda full pažnju posvetiš?

3 Likes

Evo i mene . Prebacila sam na sjevernu stranu , jer na južnoj nema dovoljno sunca , a i postalo je opasno za okoliš .
Pronađi uljeza ? :green_heart::green_heart::rofl:

5 Likes

Tebi bi ovaj strejn dobar bio :slight_smile: @Colitas

2 Likes

Hvala. Za iduču sezonu idem sa oko 100 biljaka na veču površinu od sadašnje, isto i mislim imati veče rupe za biljke.
Malo LST-a

@Flo pa mogla bih iduću godinu pokušati taj , hvala sto misliš :blush::green_heart:

Malo update za moje cure :green_heart::green_heart::blush:

2 Likes

Auto orange critical punch od dutch passion, 5 dana cvetanja, malo je mala zbog lošeg vremena Al bude nešto

4 Likes

Evo i iz našeg dvorišta jedna slika. Biljke rastu sve brže, a na slici Kompolti CBD

4 Likes

White Widow Auto CBD
@Hipseeds
:green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

3 Likes

eto, lipo da ima i out zona, će nešto da okačim ovi dana, samo da poslikam…
vidim li to neke stare internet growere owdje? :slight_smile:
:rasta:

1 Like

@PsiloCybeCannabinoid skuplja se pomalo :vutra: :bud: :paketic: :crazy:
Dobro :+1: :green_heart:došao

1 Like

a reko ide sezona kraju pomalo, reko da vidim kaka je situacija u gerrilli…
sječam se lani još neko spominjo da se skupljamo još negdi, sad jel ovo to, neam pojma…lol
iden bact photo tour… :bud: :bud: :bud: :bud: :bud: :bud: :bud:

3 Likes

wedding cheesecake auto 42 fast buds, dobrano odužio, supertopana obadva

3 Likes

Super su ti curke @PsiloCybeCannabinoid, sretno dalje, to je to, skupljamo se :muscle::muscle::seedling::green_heart:

1 Like

Evo i mene , ustvari nas :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

2 Likes

2 fast buds wed cheese cake-a skoro gotova i fem OG kush nekaki u vege bahaćenju

3 Likes

s ljeva na desno: sugar black rose, alien gorillla, pure kush

neki čudan lemon kush koji se rascjeto pa u presadnji počeo nekako vegat opet, biće za u plućica

2 Likes