Slike iz vanjskog uzgoja (SA KOMENTARIMA)

@Flo da,prezadovoljan…sad jos odradit trimanje i nema zime… hvala svima @ZEN-CBD-farm živio.falaa.

1 Like

@Friki30 nikad nebudeš dosadan svi volimo wutru , zato smo tu ,samo pucaj slike .Dame su ti super uzgojene , uživaj u dimu .

1 Like

Evo sjedim dimim i cekam nju​:grinning_face_with_smiling_eyes::rofl::joy:

1 Like

Zaklana :scissors:
Danas cu je trimat poslije posla, nisam jucer stigao

2 Likes

Carmagnola moja. :v::v:

1 Like

A vidi spidera kolko imaš. Valjalo bi isprat te cvjetove
Kad ih ubereš

@ZEN-CBD-farm da… ubili su mi ovu manju bilju…kasno sam kupio Smc,… Mozes mi objasnit kak se to radi,voda il?

@Flo daj objasni čovjeku. Ja sam skoro zaboravil kako si rekao da se ispiru vrhovi

Eo vam video snimke, napisem vam uskoro opsirnije, ali msm da vam je video dovoljan za pocetak.

@5ar Ova mutacija ti kicka prosijek cbd/thca na troduplo :wink: i postoji isto metoda kako se moze taj gen trigat u biljci, kako god, dobio si na lutriji :stuck_out_tongue: vecina panici kod takvih mutacija ali ta je ok

1 Like

hidrogwn pweroksid u apoteci kupiš, litra od 30 posto, oko 50 kn, napraviš 11 litara 3 postotne otopine s običnom vodom, i deri na kupanac po nekoliko desetaka sekundi svaki hed, grana…ako se dobro sječam…
pojačana prosutnost gamadi i grinja na cveću neće biti s tim riješena, ja sam lani šprico i jačom otopinom žive da spasim, ma užas…
očistiti hedove nakon berbe je ok, ja nisam nikad, no nekako izgube malo i na okusu nakon toga…jesenska kupanja kišna su mi sasvim dovoljna…
svakako ako ste tretirali biljke nekakim sretstvom, nedavno, nije loše u peroksidu okupat…
ja ga kupujem u tom obliku uz potpis, za pčele, za pranje kojekakvih pizdarija i sl. ne pitaju puno u apoteci, možete reć i da želite isprat samoniklo cvijeće, čajeve koje ste ubrali, perete kupaonu, staru kuću želite dezinficirati…da se ne uplašite kad izvuku karton sa popisom korisnika i potpisima, 3 postotna litra je 20 i neš kuna, a 30’ postotna potencijalno oružje, pa je tako u sustavu napravljeno valjda…treba znati da u hidrogen peroksidu postoji konačan i određen broj duplih molekula oksida, kad one reakcijom odrade svoje, nema ih, pa je za veću kolićinu cvijeća potrebno dosta otopine…sve jače od 3 posto se može osjetiti na koži peckanjem, treba pripaziti, do 5 posto se živi normalno i radi, imati obične vode sastrane za svaki slučaj,fino je nekad poprati ruke u običnoj…neki koriste i rukavice, lol

2 Likes

@PsiloCybeCannabinoid hvala na opsirnom odg. Kupio sam ga vec u apoteki 3%,nije bilo pitanja bila neka mlada curka​:joy::joy: u nedjelju ide mala na klanje i pranje… Velika je polu mrtva…

2 Likes

Moj auto ultimate. Šteta nisam imao veću vazu, ali bit će nešto za omastit brk

3 Likes

Još se držimo. Uskoro bude i kontrola trihoma​:palm_tree::v::love_you_gesture:

2 Likes

Pozdrav, evo i nas 1st part :blush:
Danas sam odlucila i

Isprati cvice i drago mi je da jesam.
Pogledala oba videa i odlucila za drugi. Dosta toga je bilo u vodi. @Flo thanks for the info​:+1:

2 Likes

Auto Ultimate - DP

Bravo @Colita_Colitas odlično da si odlučila isprati cvjetove.
Sad znaš da je ful čisto :v:

Samo je nebo granica :green_heart::palm_tree::deciduous_tree::evergreen_tree::love_you_gesture::v:

2 Likes

Evo i ja sam isprao koristio sam 1.nacin s limunom i sodom…zanimljivo kakva je voda poslije​:joy: evo velika je vec 8dan na tavanu,planiram ju u 10 il 11.dan u staklenku. A malena je jucer dosla na tavan. Pozdrav svima uzivajte…

Moj Auto Ultimate kroz par slikica. Nema ga puno, ali bit će sladak

1 Like