Slike iz vanjskog uzgoja (SA KOMENTARIMA)

idemo idemo, kreće pumpaona za punjenje head kamiona, aviona…samo zelena zona u stilu rastafari bontona

4 Likes

4 Likes

5 Likes

6 Likes

Ne planirano balkonuša ( dok sam mislil da s malasane ne bude ništ :see_no_evil::joy:)
Lemon candy (exotic seeds )
Nez kolko je stara
Ima premalo svijetla jbg
Čekamo da malasana završi pa odma u box

Klopa hubey

2 Likes

1.8 je 2mj kako su presađene u teglaone… :slight_smile:
Trenutno daje 3x tjedno po 3ml growa i 3ml blooma… polako vodimo kraju

Sherbet i Nor.sky

3 Likes

@Friki30 gotovo je to, i ne gnojiš valjda zadnjih desetak dana?

2 Likes

Gnojila je stara do prekjucer. Nadam se da nie nes sjeb…, ja se vracam za 2 dana s mora.

Frende, još 5 dana samo voda, pa pod nož, zadnji tjedan se ne gnoji, samo voda, sad još 5 dana flusha isključivo voda da se ispere gnojivo pa pod nož…

1 Like

Hvala ,znam da ide voda zadnjih tjedan,… bio sam postavio pitanje kako dalje prije mora nitko mi nije odgovorio na dnevnik. Al dobro javio sam joj daje zadnja 2dana vodu racunajuci dns,tako cu i ja do srijede…
@Green420 moze neka pomoc zkj mi ne dolaze obavijesti,i ne znam jel se vide moji zadnji repostovi u mom dnevniku… pozz ekipa s Vira

3 Likes

Balkonuša lemon candy
Jučer sam ju topiral

3 Likes

Vrlo kasno za outdoor, barem je nisi trebal topirati. Vanjske biljke se topiraju do 15.7 kako bi se uspjele oporavit do cvatnje. A cvatnja bi ti sad nekad trebala početi​:v:

3 Likes

Znam Jbg…nisam nit racunal da bude uspela opce…bilo mi žal ju eliminirat…ako uspije super ako ne isto ok…nadam se samo da ne bude u cvat usla prije nego malasana zavrsi,tak da ju u box bacim…a za toping…jbg malo se već kužilo a nebrem baš na balkonu držat jer sam na prizemlju i svi mi vide na balkon…čekam samo da bude kod mene legal (još malo ):grin:onda budu visele prek balkona

kod mene bude još jedno vreme dan duži od noći tak da se nadam da ne usla u cvat

Ps
Pitanjce jedno samo još…kažimo da ne uđe u cvat,premijesim ju u box na 18/6 na kolko da imam svijetlo ,pošto je vani a sunce drma nez kolko ppfda…dal da ju imam na 600 il više,manje ppfd
( Jer za starin piše da je jako osjetljiv na svijetlo :grimacing:)
American Indica X NYCD

1 Like

Nikad nisam pratio taj ppfd, pa nemam pojima. Ali ako neče uč u cvat, kad ju staviš nutra, stavi svjetlo na 24 sata pa nakon toga na 18/6 ako hočeš još vege. a ako uđe u cvat, samo je stavi na 12/12. Ili napraviš revege, staviš ju na 48 sati svjetla pa na 18/6. Onda ti biljka stagnira 7-10 dana pa tad krene natrag u vegu
Sretno​:v:

1 Like

Welcome to the jungle​:muscle::v::deciduous_tree::farmer:

4 Likes

eo malo i moje igraonice, imam još jednu taku sličnu malo dalje…
kreće se gadno iako i kod mene većina još necvate, samo jako rane neke, možda 15 posto beba tek, i to one rokaju od srpnja još ludaće…

5 Likes

Malasana cookies

3 Likes

nakloniro nešto pa ti žao da neprobaš pa ideš na patuljka ili kasno baš krećeš iz nekog razloga?

1 Like

Čekal je mene​:sweat_smile::grin:…dostava je malo duže trajala …

1 Like

Kako ti ide ona što si je trenirao da u krug raste? Je uspjela?