Slike iz vanjskog uzgoja (SA KOMENTARIMA)

Da malecka je, manjak vremena , para, bit će druge godine bolje, to mi nova lokacija, kupio viksu, pa još sve izviđam ko, kamo, kako​:wink:, pa ču lakše drugu godinu.

2 Likes

2 Likes

za kašnjenje pošte radi obilate konzumacije indice kod pošaljitelja, treba bit sud časti, članak “sabotaža sezonskog nasada”…
lol

1 Like

Uspjela je, napravio sam cjeli krug s njom, i dalje je nisam dirao. Prva slika u mojem zadnjem postu u ovoj temi.
Jesu se tvoje oporavile od nevre?

Malo nočnog ugođaja

Malo drveča :pamet:

3 Likes

Vrh su ti biljoze opet, nisam skuzio uopce da je to ona sto si je trenirao u krug da ide, al je, izgleda malo drugacije od ostalih. Jesu ti pocele cvjetat kako treba?
Moje se drze, i ono sto je vjetar polomio sam nekako vratio i zive su, kod par njih se po grana osusila, treba reagirat sto prije kao i kod svih drugih losih stvari po biljku, al to se dogodi navecer, dok ja sutra zavrsim s poslom i odem do polja vec su na pola krepane, ma da su se i takve vratile i kroz par dana zivnule. Najgore mi je sto samo puse ovo ljeto, kisa nije pala ne pamtim otkad, redukcija je vode, al nekako se snalazimo. Opalim sutra par slikica pa stavim tu.

Kad ljudima pokazujem ova tvoja debla(drva) ljudi ne mogu vjerovat o kojoj se biljci radi

2 Likes

3 Likes

:green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

3 Likes

Cbd su sve u cvatu, neke su u 3. Tjednu. A CBG tek sad kreče. Taman da ih ne berem sve odjednom. .

1 Like

Prije par dan sam uslikao par slika kad je padala kiša i taman je bio zalazak sunca iza oblaka :oha: :srce:

3 Likes

Fini mirisi se šire sa cvječa​:ok_hand::ok_hand:

2 Likes

Pune se cvjetovi pomalo, već dosta jak miris ima

3 Likes

CBG cviječe još nije ni tjedan dana u cvatnji a več su došli trihomi​:muscle::muscle:

CBD cviječe rastura

5 Likes

Malasana cookies​:cookie:
Nikak da klikne u cvat. Ajmo, ajmo Mala​:hugs:

2 Likes

Kasni dosta :grimacing:…nadam se da ti bude uskoro procvala
na exotic seeds pise za harvest u oktobru

2 Likes

CBG Cviče

CBD se uskoro bere​:green_heart:

2 Likes

Malasana cookies, krenula napokon, :steam_locomotive:

3 Likes

Po strukturi izgleda vrlo primamljivo za outdoora sadit, drzim ti fige da ju zavrsis do kraja kako treba…

1 Like

Nadam se da će vrijeme poslužit, kak je krenulo bit će borba, sunca nigdi na vidiku, a imamo još 40 dana cvatnje.

Bome borbe su to kolega​:sweat_smile: slična situacija i ovdje
:smile: ali gura se :dankpepe:
CBG

4 Likes