Soma Sacred Seeds-Lavender i dva Somanga

**Seeds:**Soma Sacred Seeds
Lavender,Somango

Setup:

Lokacija/prostor:
Grow box 80×80×160-Pirat
Razsveta:

COBi,4×50w= 200w diy,3500k,diy,clu048 1212 +
kinez board blurple 50w u cvatu

Klima:
Ventilator outtake TT 100,Hurricane fi 40cm podni,2 clip fana 15 i 20w…

Supstrat:
Plagron grow mix zemlja

Gnojivo:
Plagron alga grow/bloom,root-juice Biobizz,cal mag Sensijev,Plagron pure zym,Plagron PK13-14

*Voda (pH):*iz pipe 8.5+
Podnešenom sa "domačim lemon kickom "(citronske kiseline malo-i padne na 6.5)
Upotrebim i sredstvo za dekloriranje vode

2 Likes

Lavender je isklio 12.5.22,a Somanga 10.dana kasnije .Sam piknul 2.somanga jer sam mislio imat 2.biljki u boxu-Lavender bio za outdoor.
Al se taj projekt nije ustvario-zbog promjena plana(nađen sajt-nista strasno za mene-osim da ne mogu tamo sadit…pospravljali su šumu…)tak da,ostale u boxu 80×80/160-pirat,-3.biljke…
Skroz sam fulo gore opremu (šator,light,venrilacija).probat ču popraviti!
Ovsku su klile-i se razvijale…

Hrana je u grow mix zemlji za 3.sedmice,tako da sam dodajal samo root-juice 1-2ml/l

Probat ču zamjenit naslov-ubiti gear-ako se da.
Pa ču dalje pisat-slikovno prikazat-kako se one ponašajo! Mogu reči,da je dobra genetika,što se klijanja tiče,i onda vegetacije…sve pet.u light mix zemlji…sa Plagron zelenom linijom…

3 Likes

Danas su biljke super-samo imam "manji"problem,jer je Lavender baš poraso-i lstom sam ga razvukao-sad zauzima dosta prostora u 80.ki.
Kaj da radim sa Somangoma?tek sad bi one se granale i razvijale…jedan sam Somango baš ljepo mogao rastvorit(pomočju pvc 'klinova’za foliju za salatu pripenjat u

zemlju-meni za lst :slight_smile:

A drugi Somango-jedva jednu žicu provukel koz krošnju,tamo de sam topiral…i tu sam upotrebil pvc ‘klinove’…baš je gust,gust.ima listove grube i tamno zelene…nju bi trebao sa vodom dvaput?jel se ko slaže?
Sada su sve na “svom mestu”-koliko vremena bi još držal u vegi-a nema baš prostora-kako sam prvo zamišljal…

4 Likes

Odlična gimnastika :ok_hand: ne vidim baš da je tamnija al ako misliš da je višak N onda samo voda kojih 2 il 3 zaljevanja bi rekel,za vegge ja bi to držal još max tjedan dana pa u cvatnju

:v:(A)

4 Likes

Bok Anarhista! Hvala za savjet-i meni izgleda,da če morat na cvat-sad pa sad…jer če se sve razbujat još! Imam oko 30.l vode iz aquariuma,sa ribjimi kakci(na podu kanistra)…jel se takvom vodom zaliva da se ju "rjedči-"sa vodom iz pipe,ili može ovakva kakva je? Mislim da sadrzi puno dobrih stvari za bilje.barem sam tak cul od par growera.jel ti poznato? Ima li ko iskustva sa zalivanjem takvom vodom?hvala
Peace by Lovetogrow

1 Like

Poz​:v:.nisam upućen u to sa vodom iz akvarija…al sam malo proguglal i da može se zaljevat s vodom iz akvarija ako nema nutra soli a čak nigde nit ne piše da moraš mješat s vodom iz pipe, ja zaljevam 50-50 pipa/destilirana…proguglaj jos malo o toj temi
Navodno je dobra i voda od povrća dok se blanšira

To se odnosi na općenito biljke, zato nemoj me držat za riječ :slight_smile: proguglaj malo još,čekaj još koji savjet od flo-a,green-a,zen- a kaj misle oni o tome
Al sve u svemu bude to masno i slasno :green_heart::green_heart:
(A)

1 Like
1 Like

Sretno dalje Urbane, možeš editirat svaki post, pa promjenit ako si nešto izostavio. KEEP IT GREEN​:green_heart::green_heart:

1 Like

Bok Ekipa!
Juče je bio dan za hranu.plagron alga grow 1.5ml/l…ovaj Lavender ljepo rase.međutim i Somango #2 se ljepo formirao posle lst-a.
A ovaj Somango #1 i dalje se “kupusari”-nikad nekaj takvog se mi nije desilo…saksije su od 10.l Somango i 11.l Lavender (ova je iz g.shopa,ima dosta ostvora kod dna.a ovi dve su manje rupa-ste…da izbušim koju rupu?

Šta se dešava sa Somangom?
Peace by Urbangrower

1 Like

Poz urban​:v:imal sam točno isto to na svoj cinderelli auto od fast buds,

Kak je rasla se ispravljala

Nez od čega to nastaje,Mislim da je do genetike al vrlo lako moguće da griješim
@Flo @Green420 @ZEN-CBD-farm od čega nastaju ti kupusasti listovi??

2 Likes

Mislim da je problem u korjenu.

2 Likes

Izvuci ju van ko kad presađuješ, nadodaj malo zemlje, vrati ju i obavi dobar flush, nakon 3 dana kad živne vidi jel joj štogod fali, moje mišljenje, ali svakako ne kažu još i Flo i Zen šta misle, jer ja u 10 godina uzgoja nemam isprobano ni približan broj genetika ko oni… :wink::v:

3 Likes

Bok Ekipa!
Danes je Somango (kržlja) pola zdrav,pola je biljke sa ufrknutim listima;još uvjek sabijena.Ovaj put je moja greška -mislim,jer sam radio rani toping,pa onda- lst(da bi ju"razgranao"malo),mislijuči si-da je to ok…greške…Čak i taj pot,nisam koristio pre(premale rupe za odtok vode-naknadno sam izbušil par rupa bor mašinom)…tak da;najraje bi ju vadil iz tenta.proslu sam nedelju swičal Lavender i 2×Somanga.
Pa mi taj "kupusasat"Somango,u čošku rase-al neče biti nešto od nje-mislim.kad bi je vadil,bi i korijen pregledao i slikao.tu ču sve opisat.
Opet -Lavender bi mogao biti čak sam u boxu…3.ča.sl.-Lavender
2.ga.sl.-sve skupa (prva desno Somango)ljevo iza Lavender i pored "krzljavi"Somango

Somango #1-ok je.Posle lst-ja zalio vodom

A ovako sad izgleda Somango “krzljo”

U 100.ci završavaju NL,pa bi mogao da prebacim u večji prostor?..
Peace by Urbangrower

3 Likes

Živjela Ekipa!
“optimistički”-javljujem da mi u " Soma" šatoru-pohermila Somango #1(zdrava inace,u usporedbi sa Somango #2),valjda zbog “light-leaka”(rešio),il do genetike?Par stvari čemo preuredili,pasiv -aktiv otvor,pa dalje…Sad ima Lavender više prostora,mada Somango1 letio van boxa .
Ove su foto Somanga #1:bila(o) je ljep(a)…hehe

Sad Lavender puni tent,a Somango #2"kržlja"ide svojim putem,desno u čošku

Javim šta se događa sa Somango #2 i Lavenderom.
Peace crew!

3 Likes

Sretno dalje lovetogrow​:grin::grin:

1 Like

Već sam ti napisao, reži jaja, ne čekaj, posveti više njege toj biljci i mogla bi postati curica prava ponovo…

1 Like

Bok Ekipa!
Lavender cvati,sad 30.dana od swiča-takođe Somango #2…Hranim Plagron alga bloomom

Peace by Urbangrower

2 Likes

Pozdrav groweri! Pozdrav Ekipa!
Eto mog Lavendera i Somanga u 40.dana + cvata,svič 1.7.22,čekam još 14.dana!
Trihomi su svugde na Somangu. Fun listovi ko da jih snjeg pobjelio…sad se priprema nova avantura sa Soma soil kitom i Soma čajem-
-strain: Lavender OG i Somango.2×25.l gronest
Zasad su u 3.l teglicah-u light mix zemlji.

A danas slikani Lavender I Somango

Znači u finalu sam,pratim boju kalixa i trihoma.
Baš ljepo miriše Lavender!da o Somangu ne pričam…budu fini to budovi! Cjedi se od trihoma.
Lavender je puniji-kompaktniji budovi.Al Somango je brutala.kad se zeznuo u početku vege-sa kupusarjenjem i bila total deform biljka-dobro če ispast na kraju!
Svima dobro i sve najbolje! Green thumbs up!
Peace by Urbangrower

5 Likes

Lavender I Somango posle flusha…
45+dana cvata

Još malo…pa da se dimi Soma strain konačno…
Peace by Urbangrower

3 Likes