Svijetla za uzgoj - Quantum Boards, LED, COB, HPS, CFL

Ma prezadovoljan zahvaljujem zelin uzgojit da to ba nesto lici a i da gustan u dimu

4 Likes

Stiglo zahvaljujem @Flo sta mi je pomoga oko nabave

5 Likes

@Boskobuha OPA, bravo, :bulb::electric_plug::zap::zap:
Koji model si uzeo?

2 Likes

Dva wingmana mk2 tako nesto

2 Likes

Flux shield silver je u pitanju :v:al novi sa dodanim plavim diodicama…ja iam bez tih plavih

2 Likes

Rasparvljali smo nesto o tome sta da stavi pa san mu reka neka stavi sve kad vec kupujen kupit cu kako triba sve i miran

3 Likes

Ma ovo bude vrhunski :ok_hand: poslikaj kad spojiš i kad bude u akciji :v:

2 Likes

Evo spojeno samo neznan na koju jacinu da namistin i koliko od biljaka

4 Likes

Brutala :green_heart::ok_hand::ok_hand:…na malo jace od pola jačine ,na 45 cm

4 Likes

Hvala na savjetu…napravio sam si sad bas dobro osvjetljenje…
A da te pitam za gnojivo…sad koristim plantelu univerzal i plantelu cvijet…jel imas tu nekakav savjet a da je dostupno u hr

1 Like

Hubey ja koristim, organsko gnojivo i miran sam, salju i za hr

3 Likes

Jesu ovo ok vrijednosti receno mi je da je dli najbitniji

2 Likes

Nisam stručan, al mislim da su ovi senzori na mobitelima preloši da bismo mogli išta konkretno izmjerit…

3 Likes

A ova app je ka najpouzdanija

2 Likes

Aplikacije nisu 100 %točne, ja sam imao priliku kalibrirat mobilnu app, kolega je imao pravi lux metar pa sam namjestio po njegovom, ali razlika nije velika. Nekih 300 lux-a manje je kazala mobilna app.Ok ih je koristit, a nisu ni lux metri tako skupi za kupit.

4 Likes

@Boskobuha ,pa nisu ni skupi ovi bordovi!
Prava stvar :muscle:

@ratepS ,kad koristiš isti mobitel(Samsung, Huawei i sl.) Onda pomaže,jer si napraviš tablicu…
Stavip na max,60cm ispod mobitel i ravnaš se po toj brojci. Ja koristim onu žutu lux aplikaciju i u vegetaciji mora pokazati 20.000-30.000 luxa,a u cvatu oko 50.000luxa …j

4 Likes

Ma ne 600e je prihvatljivo za ovako dobra svitla potrosio bi skoro isto na dosta losije da se nisan tu posavjetova

3 Likes

Imamo i popust na creescience sa kodom UZGOJ.ORG :+1:

6 Likes

Upravo ubadam fluxa jos jednog hehe :green_heart:

5 Likes

Flux shield duo @cre.science :green_heart::muscle::open_hands:

3 Likes