Treba mi vaša pomoč

Pozdrav svima :slight_smile:

Na brzino da objasnim. Tražio sam odgovore na ineternetu i naleteo sam na vašu stranicu - moram priznat, da se mi puno svidja. Ovaj ljek pušim više od 17g :stuck_out_tongue:, a nikad nisam sam radio. Ovo je prva godina, što radim sam (prije nisam imao prostora nikdje).

A sad idemo na pitanja :smiley:

Ova biljka je od drugara. Prije dva dana me zamilio drugar, ako možem da jih rješim (biljke su na vrtiču, sunce je od 7 u jutru pa dok ne padne). Prije dva dana sam počeo zalivat sa Alg A mic. Mislim, da su že bolje da pitam vas… (ne znam koja sorta je, jer je bio klon)

Ja sam za svoje biljke kupio BioBizz Stimulator (try pack) - Juice root, Alg A mic, top max. I sad… što sam potražio na internetu, ide tako: prvih 14 dana zalivam samo sa Juice root, onda sa Alg A mic i u fazi cvetenja jos sa Top Max. Jesam u pravo?

I ovo je moja preljepa Gorilla Frost

Šta mi još priporučate da kupim, da budejo biljke stvarno top i da dobijem maksimalno. Imam jih još više ali ovo su automatiki…

Hvala vam svima na odgovorima i voli vas slovenac :heart::grin:

Kako kažem ja: “ovo čudo volim više nego hleb” :heart_eyes:

4 Likes

Ako oćeš kompletnu ishranu sa biobizz produktima, ideš onda ovako:

za rast/vegetaciju:

• biobizz fishmix (svako zalijevanje)
  • alga a mic (2x tjedno)
  • root juice (1x tjedno)
  • biobizz calmag (1x tjedno)

za cvatnju:

• biobizz grow (svako zalijevanje)
  • biobizz bloom (svako zalijevanje)
  • biobizz topmax (svako zalijevanje)
  • alga a mic (1x tjedno)
  • biobizz calmag (1x tjedno)

Doze variraju od same veličine biljke, na početku koristiš 1ml od svakog produkta na 1l vode, kada biljka ojača, onda povećaš na 2-3ml na 1l vode.

Ljep pozdrav :peace:

4 Likes

Pozdrav dobrodošao na forum, biljka je gladna, fali ti gnojivo za fazu vegetacije-rasta kolega Anarhista ti je odgovorio Biobizz Biogrow.

4 Likes

Dobro nam došel :green_heart::green_heart:

Kupi još od biobizza grow i za cvatnju
Biobizz bloom :v::v:
Samo napred​:green_heart: :green_heart::v:

(A)

4 Likes

Hvala vam na odgovorima. Hoču još to da kupim i vidječemo. Javiču se za sedmicu, dve… :v:

4 Likes

E, to mi je trebalo brate :v::clap::green_heart: Nisam tačno znao, kako da koristim ova gnojila. Hvala ti puno :raised_hands::+1:
Još nešto me zanima… s čime možem špricat direkt na lističe? I koliko puta sedmično? A možem i recimo Root juice i alg a mic zajedno mešam u 1l? Ili moram svako za sebe po 1l? Hvala :green_heart:

2 Likes

Ako misliš na prevenciju:

i
https://www.growmart.de/Spruzit-Schaedlingsfrei-250ml.html
… ovaj shop ispočuje i za balkan…

Da, produkte mješaš zajedno po 1ml svakog produkta na 1 litar vode, ako je 2 litre vode, onda ide naravno 2ml…

3 Likes

Hvala ti puno za sve :+1::green_heart:. Radiču tako i javiču se za neko vreme… :v: Hvala.

3 Likes

Pozdrav svima… po nekoliko vremena se javljam.

Za ove biljke, sto so bile gladne, sad nisu vec :stuck_out_tongue:
nabavio sam što ste rekli i evo ga… :ok_hand: hvala na pomoči :green_heart::clap:

A sad drugo pitanje (sto sam ranije reko, ove biljke nisu moje, nego od drugara). Zato ne znam ni koja sorta, znam samo da je klon. A mislim da je sativa, jer je ozka. Ne ide u širino.

Ne znam šta je i treba mi vaša pomoč. Jer je muško ili žensko? (Dve biljke)

Hvala vam puno iz srca drugovi :green_heart::v:

2 Likes

Pozdrav kolega​:v:…ja bi rekel da su oba dvije ženke
Sretno dalje :v::green_heart:

2 Likes