TSW 2000 MarsHydro-jesen/zima

Seeds:
2.biljke O.G.kush RQS
1.biljka Bih Bud Sensi (reg),/fem.srečom!
1.biljka Bigger Bud BSB(fem)

Setup:
Pirat 100, TSW 2000 MarsHydro,VK125 vent.exhail,intake pasiva,clip fan 15w,I 7,5w
Huricane 30,alu-izolativno crijevo125,temp./hygro metar,temp.metar sa sondom(kod cannopy), timmer…

Lokacija/prostor:
1m2,Pirat 100100200cm,

Rasvjeta:
LED light: MarsHydro TSW 2000(310w)

Klima:
Srednje-evropska,u boxu uvjeti pogodni za uzgoj cannabisa (24.C,60.<% vlage),klime ne trebam

Supstrat:
Zemlja: Plagron grow-mix

Gnojivo:
Plagron alga grow &alga bloom, Plagron pure Zym, Plagron Pk-13-14, Biobizzov root-juice, Carboloàd AN,
(A imam još Urban Jungle-alga grow organik,Bio Floral Guano/1kg)-ak zatreba, inače sam u out.sezoni koristio oba.
Voda (pH):
8.0 Iz pipe
Ovde otvaram posebno dnevnik,sa biljem več u cvatu, pre-flower počeo,zalio sam u nedelju, Plagron alga bloom (2ml/l), Zym (1ml/l), Carboloàd AN (1ml/1), Pk-13-14 (1,5ml/l),da potisnem malo flowering.jednom dajem u tranziciji :ok_hand:.
Danas su Big Bud & Biggger Bud stari oko 60.dana, OGjevi mlađi za 15.dana(u cvat sam šaltao 30.10.2020(12/12.režim).
malo slika,da pokažem kakve su sada:

Hvala za mjesto,kde mogu podjelit ovaj grow
Dobijem nova iskustva,i opet,nova škola…
Držte se, napraviti ču jedan dan, više slika,da bu se vidjelo,kako su rasle :blush:!!
:v:by UrbanGrower

5 Likes

Ej kolega super, zdrave, zelene, uživaju. Može, svakak stavi ak imaš kak su rasle, prvi post možeš edit, pa ubaciš.
Sretno :vutra:

1 Like

Mars na zemlji fora, hihi. Baš su ti lijepe Urbane. POZZ

1 Like

Sada trebaš podhitno dobar lolipop dole udariti :wink: biljke top izgledaju, keep it up

2 Likes

Super je to :green_heart::seedling:
Ako može kad već testiraš Mars, aj napiši kad updejtaš dnevnik na kojoj udaljenosti ga držiš od biljka i jačinu ako znaš. Takve informacije su bitne, sve zanima, znaš i sam.Zanima nas sve kako koji panel funkcionira i kako baratat s njima. Tenks kolega, samo deri super izgledaju. :bud: :legalize:

3 Likes

Danas očistio tent,pa Ču bacit par slika posameznih bilja :wink:!
Sve o svemu,ide ljepo,hranio juče,danas premjaštao Huricane fan,na pasiv otvor…
Bilje visoko >65cm(Big Bud Sensi je največji,iz joxa sjeme…)
Idemo njim,pa Bigger Bud BSB,OG.kush,#1,#2…I sve skupa.Kad jih fotografisem ,dimam na 20-25%snage, inače držim bord od bilja 40.cm,na 65-70%(170-180w zasad)+(pojačava se polako)

Ovaj Bigger Bud BSB,je presego moja očekivanja (kao,low buđet sj.)…

I u ekipnom slogu :blush:,pod 170w-40.cm od vrhova:

Sve vračene na svoje mjesto,samo sam Bigger Buda okrenuo za 45°,da i zadnje grane dobiju malo" boosta":v::wink:
Tent je super clean,sve su nahranjene juče,
dobile alga bloom, Carboloàd AN,par kapi kalcija-plantela.
:v:by UrbanGrower,Sestre&Bračo, čuvajte se, kuči-grow-i šetnja u prirodu(ako Imate šansu,ja je imam :blush:),na jox,dva,pet…i Sve Najbolje!!
Green420?jesam trebao pod pencil,gore?

Dodao bi,da Sam sa MarsHydro TSW 2000,
jako zadovoljan,zasad-piču one na 170w-180w ,40cm.od bilja,i Svaki dan me iznenade,koliko narasu preko noči,preko dana primjetim rast,al tek ujutro-navečer,da
Je razlika očitna!
Svekako bi priporučio,i begginerima,ko i hobbysta, dobar light,za 100cm*100cm!
Neznam,koliko bi bio efikasan board,kad
bi ga imao u 120.tent(koliko je board predviďen)…meni dobro služi,tek počeo,da
njim gajit :wink::facepunch: Respect Ljudi!

3 Likes

Ljepotice :green_heart:

1 Like

Hvala Vojko i Ekipa!
Idu fino u strech!Danas otvoril tent, oči mi
ispale,pa sam jih do sad vračao u rupice​:joy::joy:… Baš su fino krenule!

:v:By UrbanGrower,budem danas malo dnevnik dopunio,bit če još za oči nagranit

6 Likes

100.ka Magic: alga bloom,pure Zym, Pk-13-14, Carboloàd AN, Cal-mag Sensi.

A ova dva OGija,ljevi nije još procvatal,desni je, pred par dnevi…
I jutranja:gore ^^^^
:v:By UrbanGrower
Temp.;23°C,vlaga 70%…ovo je prvi ponedeljek od kad brojim cvat.šaltao 31.10.
Ušle u cvat oko 10-13tog.

3 Likes

Bas ti lijepo ide!

2 Likes

E fino ste to sredili,što se može"pencil"upotebit,bez teškoče! Svaka čast na Adminima,da ste to sredili, baš,kako meni odgovara.Pa znaaate me več sad.
Hehehe
:v:By UrbanGrower
I hvála Green420,Jesu… Baš su fino krenule.sad Jim bio 2.ponedeljak, znači su u please polovini 2.sedmice.Sutra,hama-hama !papica dolazi :blush::ok_hand:

3 Likes