White widow - test

Seeds:
White widow od Bulk seeds

Setup:
Ništa specijalno, pc ventilator kao ispuh, direkt na rupu, koja je prema zidu, da svjetlo ne ulazi!

Lokacija/prostor:
Šator 40×40×160

Rasvjeta:
LED full spektar Bestva elite 600

Klima:
pc ventilator

Supstrat:
Canna terra professional plus

Gnojivo:
Hesi

Voda (pH):
6.2-6.8, iz pipe je 7.1 nakon 12h,7.3,a Hesi ga spusti na oko 6.5

Evo još jedan dnevnik u malom boxu!

Box je odličan, jer ima visinu 160cm,a to je dosta bitna stavka, kod LED rasvjete! Dobijen od kolege iz pozadine :slightly_smiling_face:

Po prvi put, uzgajam White widow, jer nisam imao prilike, uopče probat strain. Neko mi je rekao, da su vrhovi flufasti, ali mi to baš nema, nekog smisla, ali zato smo tu :slightly_smiling_face:

30.01.2021.biljka je provirila iz zemlje. Inače, računam vegetaciju, kada biljka dobije prve fun listove, ali neka bude 01.02.2021. početak vegetacije!

Trenutno je temperatura oko 25-26°
Vlaga oko 50%
Panel je odličan. Ima 60, 10w dioda i duple chipove, koji imaju odličan intezitet, ali dva chipa u jednoj diodi, dosta brzo rikne jedna, ako su oba moda(veg i cvat) uključena!

Vege mod daje 60w,cvat mod daje 80w,što je po meni odlično složeno, jer u manjem prostoru, sa reflektirajučom folijom, rastura!

Ima dvije infrared diode, koje na vege modu, radi na manjem postotku, nego na cvat modu…
Bijele i žute diode su COB diode i one traju puno duže od dioda sa duplim chipom
Ovo je od prvih panela i dobro se vidi, koje opstaju!
Crvene se griju i do duplo manje, nego plave, pa kod oba moda on, jednostavno je prejako i brzo krenu rikavat. Rikne jedan chip i tu diodu, oslabi za duplo, a i druga s vremenom otiđe. Kako su spojene serijski, kad ih porikava 5-10,odu sve na tom modu/driveru!

Biljka fino napreduje. Dobila je 1dl vode sa Tarantulom

Javljam, razvoj situacije!

3 Likes

Ajmo udovice :vutra:
Ko te to laže da su vrhovi flufasti? Ja sam ju nedavno prvi puta sadil, od seedsmana. Stvarno tvrdi i nabijeni vrhovi prepuni trihoma. :bud: i evo je ponovo je u boxu i fino je počela cvjetati :partying_face:
Sretno ti i masno bilo na kraju :peace:

5 Likes

Sretno, debelo, masno
:seedling::green_heart:

1 Like

Udovica je mocan strejn, veoma dense hedčine ima, čak imaš i “purple” fenotipova te sorte, barem kod mene je od RQS-a strejn skroz purple ispao na kraju:

Srry kaj ti spamam dnevnik, nego, taj šator je super, a eo i rezultata koji se mogu dobiti na tom prostoru:

3 Likes

Tako sam si i mislio!
Meni je to rekao, frend, koji mi je davao klonove, kada sam počinjao sa indooroom. Onda sam mislio, da se kuži u growanje!

Pratim ovoga što uzgaja u 60×60(2×2),izvukao je pola kile(pound) u tom prostoru, a WW od Bulk seed piše, na m² do 900g,malo nategnuto, ali ako je ovaj izvukao toliko, zašto ne…

3 Likes

SRETNO s UDOVICOM​:seedling::green_heart:

2 Likes

Update:
15 dana, života za udovicu i ljepo se puni, ispod plavog svjetla. Ne ide toliko u vis, više puni cijelu biljku…
Topao sam je i zakačio jedan vrhić

Ali, sustižu i donji vrhići

Koji god ventilator stavim, jednostavno je prejak…
Napravio sam od žice okvir za 8cm pc ventilator i odlično, radi posao!
Stavio sam Sunon 8cm i taj buru, napravi u boxu. Našao sam neki slabiji i on je taman!
Temperatura: 20-25°
Vlaga: oko 50%
Dobijaju vodu i malo B-52,ali nastavljam sa Hesiem. Nije mi se dalo iči gore na kat, po Supervit…

2 Likes

Imaš onih usb ventića za laptope, oni nisu jaki, a ne koštaju puno, još ga možeš zamotati oko cijevi šatora, a udovica inače raste veoma kompaktno, zbijeno, dobar strejn za manje prostore :wink: a uz to kakav trening dobar, bude tu kanistera a ne cola hedova :smiley:

3 Likes

Imam tih ventilatora, malo drugačiji, ali ista stvar!
Pc ventilator nije loš za početak, a opremu ču obnavljat uskoro, pa ču uzet više manjih ventilatora. Nekako mi je lakše sa više manjih, nego jedan, dva velika…

Udovicu sam kod topanja, otkinuo dva vrha, pa sam maknuo taj jedan. Sad je kako treba
Krenula je rapidno, kako sam ju topao!
Klopu još nije vidjela. Zaljevam sa bocom pod pritiskom po površini i taman, treba, prvo pravo zaljevanje… Dobila bu P. Zyme i Supervit!
Temperature su od 20-26°
Vlaga 50%

“Srry kaj ti spamam dnevnik, nego, taj šator je super,”
@Flo, kakav spam? Slobodno u dnevniku, piši što misliš, da treba :+1:

4 Likes

Oou update:
Mislio sam, da sam updateao :innocent:
Udovicu sam topao i uz put cropao i supercropao, što je zahtijevalo, izolir traku :shushing_face:

Tu je krenulo

Druga se otkinula(donja grana), ali krenula je i ona
Vidi se koliko je jedna strana, napredovala
Sad lomim i ljevu stranu, da su u ravnini…
Bit če to granetine, ko palac!
Javim, razvoj situacije, ali desna strana je krenula sa rastom.
Temperature 20-26°
Vlaga 70-80%
Ne radi ispuh, ali morat če, kako se krošnja, radi!

3 Likes

I meni se desi često ,sretno dalje :vutra:
:legalize:

2 Likes

Ak želite izbječ lomove uvjek gledajte da trenirate nakon zaljevanja. Tad je biljka elastična pa nema pucanja :vutra: :peace:

6 Likes

Update:
Udovici je vrijeme, da ju bacim u cvat!

Još če se izduljit, a od hrane, nije dobila, apsolutno ništa…
Dobit če Iguanu, pola grow, pola bloom ili jednom grow, pa nastavit sa bloomom. Budem vidio…
Grane su cropane, neke i potrgane, ali ništa, što izolirka ne može, riješit!

Tu se baš odvojila, ali za tjedan dana, je ko nova!

Tu je pukla, glavna grana, ali se isto vratila!
Uvjeti su, više-manje, isti. Otvorim box, jednom dnevno i od sutra je na 12/12 i po prvi put če dobit Iguanu!

2 Likes