Zakašnjeli outdoor

Bok ljudi.
Evo da predstavim svoje balkonuše.
Danas im je dan 16. Rastu na balkonu.

Zemlja je plantella premium( dobil sam na poklon od lege da isprobam)
Od hrane ce dobivat: Big Start (Organic Nutrients). Iguanu Grow, kasnije Bloom, Big Bud, bud candy, B52, Rhino skin (Advanced Nutrients)

Protiv gamadi imam Eliminator od Theamazingdoctorzymes, neem ulje, neem prah, sok od preslice
Sjeme: 1x Alaskan Purple, 2x Critical Purple Kush
Breeder:Seedsmanseeds
Tegle su od 11 litara.
Rast ce bez ikakvog treninga

Sjeme sam piknul direkt u zemlju u 0.5 l teglice.
Nakon 3 dana su se probile van.
2 dana nakon sam ih zatrpal do prvih lističa

Na 13. Danu sam ih presadio u 11l tegle

Jucer su prezivjele nevrijeme i vjetar ih je jadne povalio. Stavio sam ih u kuču i privezao da budu kolko tolko ravne

Danas kad sam ih išel čekirat spazim nek rupa na jednom od CPK.
Uzeo sam Eliminator i poprskao sve 3.

I najednom se pojavi krivac za spomenute rupe. Gospođa gusjenica se nastanila. Naspricam ju jos jednom i nakon 2 min je zavrsila sa životom. Objavim Video kasnije :smile::smiley:

Evo slike od danas
Alaskan Purple

CPK (napadnuti)

CPK

Za sad idu kako idu, to se desi kad debelo kasnim sa outdoor-om.
Pitanja i sugestije dobrodošle

8 Likes

Kolega Sretno, debelo, masno ti želim

:muscle::green_heart: :legalize:

1 Like

Da je ono do Austrije preko granice do klonova, tek bi onda bilo zakašnjelih dnevnika u outu :rofl:
Kako god da ispadne, nadajmo se dobrom vremenu, bude tu nešto, ako ništa revegaj za indoora :v:
Jel to nekakav kupovni preparat od preslice, ili si sam brewo kao koprivu, pa taj čaj koristiš?

2 Likes

Nije kupovni. Prokuhal sam suhu preslicu, 1l vode i 50 gr preslice. Nakon pol sata kuhanja procjedio sam i u to dodao jos litru vode i spremno je za upotrebu. Prevencija protiv sive pljesni

2 Likes

Preslica je isto vrlo dobra u kombinaciji sa koprivom, kompostni čaj, za hraniti u vegi, svoju zadnju crit 2.0 od dinafema u outu iza kuće sam tako uzgojio, (allmix zemlja i svako 2. tjedna full doza sa melasom/koprivom/preslicom) pa tek u 2. tjednu predcvatnje palm tree ash, seaweed i guano puder od guanokalonga, isto čaj, kompletna biljka završila u vosku, to su bili najukusniji dabovi :boom: :boom: :boom:

3 Likes

Slobodno napišeš recept :grin:. Jer to sve praktički imam doma… ovo s preslicom sam otkrio prosle godine, i bez toga ne počinjem outdoor

3 Likes

Ja isto špricam preslicom, 150g suhe natopim u 10 litara vode i ostavim 24 sata. Onda to sve prokuham pola sata i ostavim tako da stoji još 24 sata, nakon toga procijedim i mješam sa vodom u omjeru 1:5. Prije špricanja unutra stavim još malo mlijeka.
Koprivu koristim kao insekticid i kao gnojivo. Za insekticid 1 kg svježe koprive potopim u 10 litara vode,ostavim 24 sata i nakon toga procijedim i špricam… Za gnojivo isto 1 kg koprive u 10 l vode samo ostavim 10 ak dana( dok se ne prestane pjenit) procijedim i mješam u omjeru 1:10. Sa tim zalijevam jednom tjedno u vegetaciji i super se pokazalo samo smrdi ko vrag :slight_smile:

3 Likes

Sretno s damama​:seedling::green_heart:

2 Likes

Bok ljudi.
Da zabilježimo ove zakašnjele balkonuše.
Dan 23.
Danas sam im ponovio tretman sa eliminatorom, da nebi bilo opet nekih beštija.
Danas su dobile i prvu hranu. 2ml Iguana Grow, 2ml B52, 2ml Rhino Skin, 2ml Big start.
Fali im direktong sunca, a tu si ne mogu nikako pomoč. Any way bit če ovo najslađi vrhovi

Alaskan Purple

Critical Purple Kush #1

Critical Purple Kush #2

3 Likes

Bok ekipa.
Proslo je 10 dana od zadnjeg update-a
Danas im je 33. dan života. Još uvjek nema znakova preflowera​:roll_eyes:
Od hrane su dobile: Iguana Grow-4ml, B52-2ml
Big Start 2ml, Rhino Skin-2ml.
Svaka biljka je dobila 1.5l.
Critical Purple Kush- prije par dana, se mačak poslužio liščem. Ima i zanimljv list. Dosta dobro je napredoval u ovih 10 dana evo i slike

Critical Purple Kush #2.- imal je najvece listove od ostalih al se mačor jučer poslužio istima​:exploding_head:
Evo i slika

Alaskan Purple- trenutno je najljepši. I najviše miriši al još uvjek nema preflowera

Evo ih u iščekivanju sunca
Do sljedečeg puta Živili :beers: :420:

5 Likes

Nope. Mozda na jednom cpk nesto mini-mini ko da ce probit pistilica. Al vidit čemo :peace:

1 Like

nema žurbe :slight_smile: strpljen spašen al ide to finjaka :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Nije da mi se ne žuri, al u outu su. Svima cvate cječe meni neče :rofl: nije rima al štima :peace:

2 Likes

Napravil sam zaštitu da nebu bilo radoznalih pogleda. Fino su narasle a i još rastu :ok_hand:t2: :stuck_out_tongue:
Na jednom CPK je krenula pistilica . Jedva je uočih. Sinoć su dobile Iguanu Grow, B52, i Sensizyme u punim dozama. Svaka je dobila 1,5 l

4 Likes

Bok društvo
Ovaj update je bez slika. Budem nabavio nešto za slikanje kroz koji dan.
Preflower je krenuo. Fino su narasle, a tek kreče strečanje :ok_hand:t2:
Alaskan Purple je nešto veči od oba CPK.
I opet su došli Spideri. Mislim da ču posegnut za Demitan-om. Jes da je kemija al znam da če ih sve uništit.
Alaskan je počel opako pokazivati nedostatak kalcija. U prehranu sam mu dodao cal-mag. Oba CPK pokazuju lagani nedostatak kalcija i njima če CAL-MAG u prehranu.
Još jednom če dobit hranu za grow, a za desetak dana počinjem sa hranom za bloom.
Do sljedečeg emitiranja, budite mi zdravi i veseli :peace: :rasta:

3 Likes

Prekrasne :vutra: :green_heart:

Cvjetaju? :bud:

2 Likes

Smoke, a stavljaš ih nutra pod rasvjetu?

1 Like

Ma još tjedan dana trebam čekat za cvjetove

Nutra su bolje stvari :420:

1 Like

Bok ekipa. 1. Tjedan cvatnje
Cure uživaju, malo su mi previše porasle. Nisam ovo očekivao. Izgleda da ću ih cropat.
Pauci mi se non stop muvaju po biljkama. Nabavio sam neki protect killer. Eliminatora mi je ostalo jako malo pa ču to sačuvat ako pljesan navrati

Ako ih s time ne ubijem morat ću otvorit Demitan i s njim ubit tu gamad.

Alaskan Purple

CPK

I drugi CPK

I sve zajedno

Do sledečeg emitiranja budite zdravi i veseli

1 Like

Fenomenalno to izgleda, nije loš spot za par cbd automata za iduću godinu, gdje bi se to moglo držati pod koncom zbog visine, inače, ako imas čilija, češnjaka, dobro izmixaš u kakvom mixeru, i procijediš, i sa tim sokom isto našpricaj :ok_hand: good luck kolega

2 Likes