Zalijevanje tijekom cvatnje

pozdrav pajdaši.
Evo raspravljamo kolega i ja koliko je biljkama potrebno vode i koliko ih često zalijevati.
biljke su u razičitim fazama cvjetanja.
Ova najnaprednija je u cvatnji preko 2 mjeseca, 2 ipo, mislim da će biti gotova kroz 15ak-20 dana i sad me zanima s koliko ju litara zalijevati i koliko učestalo. Nije sađena u vaze/saksije već drito u zemlju.
Strah me da se ne presuši, a opet strah me još više da joj ne dam previše vode jer je to veći problem.
Sorta je Carmagnola.
ostale kasne za njom sigurno tjedan do dva dana i s koliko bi njih trebalo također zalijevati i koliko učestalo?
nadam se da sam dao dovoljno informacija, poslije mogu i okačiti slike s mobitela ukoliko bude potrebno za vaš odgovor.
pozz

1 Like

Velicina pitara je bitna a kad je bude tribalo zalit znat ces po zemlji jel zemlja 2 cente ispod vlazna

Ako je suva ispod zali

Ne vodim ja njih iz krajnosti u krajnost, nece im biti nista specijalno samo bi htio perfektne uvjete da ima.
Direkt je u zemlji, nije u vazi/saksiji ili kako se vec kaze.
Imam mjerac za ph/vlagu/light, al nekako mi se cini da je neispravan.
Tehniku zabijanja prsta znam isto, al opet imam nedoumice, nekad imam osjecaj da sam joj dao puno, nekad malo.

1 Like

E i da imas mirac vlage ovlazivac i mirac temperature nemozes perfektne uvjete vanka imat kako priroda odredi

2 Likes