Zen Garden

Pozdrav dobri ljudi.
Krečemo sa CBD uzgojem i u ovoj temi pisat ću kako napreduju biljkice, od početka do kraja.
Pa krenimo
Kod izbora sjemena odluka je pala na Fibror 79.
Za početnu hranu izabrali smo Organic Nutrients, Big plant, Big start, Micorhiza.
Za kasnije smo odabrali Makabi Microkapsule. Te kapsulice su tek u testiranju. Pošto sam sudjelovao u prvom apliciranju tih mikrokapsulica ostao sam zapanjen. Bilo je testirano na rajčicama, koje su bile ljepo debele i nekako bi rekao da su bile crvenije.
Uglavnom to je tehnologija inkapsulacije s efektom 3 u 1 (za zaštitu i prehranu biljaka te kontrolirano oslobađanje bioaktivnih komponenata) kao inovaciju zelene kemije za održivu poljoprivrednu proizvodnju. Njome se smanjuje onečišćenje okoliša, ublažavaju klimatske promjene i povećava biopotencijal proizvedene hrane…

Koristimo Klasman Bio Supstrat, Rupe če bit 70l, za zaljevanje čemo skupljati kišnicu i tako zaljevati.
Od treninga čemo koristit Multitoping, LST i koristit čemo armaturnu mrežu kako bi dobili grmove. Al o tome ću pisati kad za to dođe vrijeme
Broj biljka čemo znati kad sve pokažu spol. Trenutno rastu u boxu na 12/12 režimu.
5 biljaka jev več na balkonu jer su jasno dale do znanja da su ženke.

Na slici je situacija od prije 4 dana.
Rastu u čašama od 0.5l. Svaka biljkica ima duplu čašu s time da je vanjska čaša obljepljena Ducktape-om kako svjetlo nebi dopiralo do korijena, a ja mogu pratit sam razvoj korjena. :smiley:
Slike od manekena, ima zanimljivih, 4 lista na jednoj nodi

Evo slike korjena ženkica koje sutra idu van u revegetaciju

Toliko za otvaranje teme. sutra poslikam ženkice koje su u revegetaciji vani
Do sljedečeg tipkanja, živjeli :clinking_glasses: :legalize: :vutra: :peace:

8 Likes

Biljke vrlo dobro izgledaju, keep it up.

3 Likes

Supać, Keep it GREEN :vutra:
@ZEN-CBD-farm jel su to one kapsulice o kojima smo pričali?

2 Likes

Super izgleda, super priprema! Samo rokaj i sretno do kraja ! :grin: :peace:

2 Likes

Pozdrav ekipa.
Evo nakon dugo vremena vratila se tehnika na prvobitno stanje pa mogu i napraviti update.
biljkice su presađene prije 2 dana, točnije njih 8. 3 još čekam da se bolje ukorjene pa idu i one.
U zemlju sam umješal Big Plant od Organic Nutrientsa. Macabi kapsulice su stigle, one su samo za micronutriente, dok ču makro nutriente dodavat.U vegetaciji Organic Nutrients, a u cvatnji če vrlo vjerojatno biti Guanokalong
Ja sam to zamislio ovako
Napravio sam drvene kutije 45cm x 45 cm x 20 cm

Pozicionirao sam ih na mjesta di će rast, i iskopao sam 30cm u dubinu, imam oko 90l zemlje po rupi. Jedna od biljaka če rast u zanimljivoj tegli, al o tome kad ču presađivati.
Macabi microcapsulice, izgledaju ko zelena leća i užasno smrde. stavljaju se direkt u doticaj sa korjenom.

Evo i slikovito kako sam ja to radio, korijen od svih je predivan.

Biljkice su bile tjedan dana u boxu na vege modu i sad su vani 2 dana u vegetaciji, još po koji dan i vegetacija če krenut.
Ako nešto nisam spomenuo slobodno pitajte. Do sljedečeg tipkanja živili

6 Likes

Pozdrav ekipa.
evo da malo updejtamo događanja u našemvrtu
Morao sam ogradit biljke sa nekom mrežom, jer su mi mačori kopali po biljkama. Uskoro, umjesto te mreže ide metalna mreža da bi lakše trenirao biljke.
Još jedna novost je da imam Santhica CBG automata, i Santhica koja raste u cipeli, tzv Santhacipela

Santhica CBG automat

FIbror 79

Matterhorn CBG

drugog mi neda uplodati.
Santhica CBG

1622729061397
Santhacipela

I sve zajedno

Do sljedečeg puta živjeli :beers: :clinking_glasses:
Cheers Wine GIF by CHANDON CALIFORNIA

4 Likes

Odlično, super izgleda :slight_smile:

Predivno​:heart_eyes:! Svaka čast! . Kako bih volio kupiti jednu… Imao sam 50 sjemenki ne znam koje vrste … Niti jedna nije nikla ,a svasta sam pokusavao. Sadio sam po tri sjemencice na razlicite nacine. Katastrofa. Ja sam totalni pocetnik i uopce se bojim poceti saditi i one dopustene ali evo… Želja je bila jača od straha. A možda bi ih presadio bio po šumi da su nikle. Gdje bih mogao uopce poštom kupiti sjeme ili sadnice i po kojim cijenama? Divim se ovim Vašim biljkama i hvala na prekrasnoj “reportaži”. :green_heart:

2 Likes

Odlično izgleda :green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

Hvala. Klonove dozvoljenih biljaka možeš kupit preko instagrama na profilu Hemp Agro, a sjeme naručuješ sa CBD logistic ili slično mada i Hemp agro ima sjemena za prodaju
Ovo je dnevnik di se sade CBD biljke molim Vas @Sirius_420 i @Alex_Wolf da s e ponašate u skladu sa time. Netrebam reklamu u dnevniku di se reklamira sjeme biljaka koje nisu legalne za sadnju, pa molim @admins da obrišu zadnja 2 posta

1 Like

Obrisano. Keep it up​:green_heart::+1::+1:

Ispričavam se u ime Siriusa i moje ime ,jer ja sam kriv. Oprostite molim . Hvala.

1 Like

Ma nema problema. Samo da znate za ubuduće. Evo i malo svježih fotografija, obavio sam topiranje prije 2 dana na feminiziranim biljkama :grinning:

3 Likes

Superiška kolega, nek se zeleni:legalize:

2 Likes

Bok ekipa.
Da malo updatamo kako sad izgleda naš vrt
Biljke jedu piju i rastu ko lude, mozda su im malo prevlike temperature, ali guraju. Od hrane dobivaju Pover plant i Big start. Na svima sam napravio LST.

Danas to izgleda ovako

4 Likes

Veoma ljepe i zdrave biljke imaš Zen

1 Like

Hvala puno. Trudim se :smiley:, dosta toga sam pokupio tu od vaših članova na forumu. Odlični ste

3 Likes

Prekrasan vrt imaš. Keep it green :green_heart::deciduous_tree::seedling:

2 Likes

:sunglasses:
Jako dobro. Zašto baš Fibor 79?
Pozdrav.

2 Likes

Ima li živih? Kako sad izgleda Zen Garden?

3 Likes