Zen Garden

Pozdrav dobri ljudi.
Krečemo sa CBD uzgojem i u ovoj temi pisat ću kako napreduju biljkice, od početka do kraja.
Pa krenimo
Kod izbora sjemena odluka je pala na Fibror 79.
Za početnu hranu izabrali smo Organic Nutrients, Big plant, Big start, Micorhiza.
Za kasnije smo odabrali Makabi Microkapsule. Te kapsulice su tek u testiranju. Pošto sam sudjelovao u prvom apliciranju tih mikrokapsulica ostao sam zapanjen. Bilo je testirano na rajčicama, koje su bile ljepo debele i nekako bi rekao da su bile crvenije.
Uglavnom to je tehnologija inkapsulacije s efektom 3 u 1 (za zaštitu i prehranu biljaka te kontrolirano oslobađanje bioaktivnih komponenata) kao inovaciju zelene kemije za održivu poljoprivrednu proizvodnju. Njome se smanjuje onečišćenje okoliša, ublažavaju klimatske promjene i povećava biopotencijal proizvedene hrane…

Koristimo Klasman Bio Supstrat, Rupe če bit 70l, za zaljevanje čemo skupljati kišnicu i tako zaljevati.
Od treninga čemo koristit Multitoping, LST i koristit čemo armaturnu mrežu kako bi dobili grmove. Al o tome ću pisati kad za to dođe vrijeme
Broj biljka čemo znati kad sve pokažu spol. Trenutno rastu u boxu na 12/12 režimu.
5 biljaka jev več na balkonu jer su jasno dale do znanja da su ženke.

Na slici je situacija od prije 4 dana.
Rastu u čašama od 0.5l. Svaka biljkica ima duplu čašu s time da je vanjska čaša obljepljena Ducktape-om kako svjetlo nebi dopiralo do korijena, a ja mogu pratit sam razvoj korjena. :smiley:
Slike od manekena, ima zanimljivih, 4 lista na jednoj nodi

Evo slike korjena ženkica koje sutra idu van u revegetaciju

Toliko za otvaranje teme. sutra poslikam ženkice koje su u revegetaciji vani
Do sljedečeg tipkanja, živjeli :clinking_glasses: :legalize: :vutra: :peace:

7 Likes

Biljke vrlo dobro izgledaju, keep it up.

3 Likes

Supać, Keep it GREEN :vutra:
@ZEN-CBD-farm jel su to one kapsulice o kojima smo pričali?

2 Likes

Super izgleda, super priprema! Samo rokaj i sretno do kraja ! :grin: :peace:

2 Likes